DANIŞAN YORUMLARI

Danışanlarımızdan Gelen Tavsiye Yazıları

Danışan Ad, Soyad; öz..

Destek Alınan Uzman: Uzman Psikolog Burcu Muşdal Çelebi

Yaşadığım üzücü bir kayıp nedeniyle travma sonrası stres bozukluğu teşhisi kondu, ilaç kullanmak istemediğim için yaptığım araştırma, çevremden aldığım tavsiye ile Psikoloji Avrupa ve Sevgili Burcu Hanım ile tanıştım, uyguladığı tedavi ve yöntem sonrası hem sıkıntılı süreci doğru atlatabildim hem de eski sağlığıma yeniden kavuştum, tekrar kendimi bir bütün halinde hissettiğimi söyleyebilirim, eşim ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum, güvenilir, nazik ve anlayışlı yaklaşımı çok rahatlatıcıydı.

Danışan Ad, Soyad; C, A

Destek Alınan Uzman: Uzman Psikolog Burcu Muşdal Çelebi

Merhaba. Biz bu tedaviye yani vajinismus tedavisine başlamadan önce hiç umudumuz yoktu. Ama neydi:) pes etmedik. Burcu hanım süreci harika bir profesyonellikle yürüttü ve Allah in izni ile çok başarılı bir şekilde geldik üstesinden :-) herkesin bu vb. problemlemlerin üstesinden gelmesi dileğimle..

Danışan Ad, Soyad; S,A

Destek Alınan Uzman: Uzman Psikolog Burcu Muşdal Çelebi

Burcu hanımla tanışmamız benim son zamanlarda yaşadığım depresyon belirtileriyle baş etme çabam neticesinde oldu. Özellikle iletişim konusunda iş ve okul yaşantımda yaşadığım sorunlar, ailemde yaşadığım hayal krıklıkları ve hayatımdakı bir çok kişiye karşı aşırı öfke duygum ve hayata karşı isteksizlik umutsuzluk ve çaresizlik duyguları oluşturmuştu. Burcu hanım bilişsel ve davranışçı terapi ile beni tanıştırdı ve terapide kullanılan ve bakış açımı değiştiren bazı pratik uygulamaları hayatıma dahil etmemde yardımcı oldu. Aynı zamanda çocuklukta yaşadığım bazı travmaların bugüne yansımalarının beni çoğu zaman kötü duygulara sürüklediği anlattı ve EMDR terapisi ile bu anılarla baş etmemde yardımcı oldu. Burcu hanımın sakin samimi ve motive eden tavrıyla kendimi daha iyi ifade etmeme ve terapiye adapte olmama çok yardımcı oldu. Bazı sorunlarla kendimiz baş etmeye çalışarak bilmeden kendizi çıkmaz yollara sokuyoruz. Bir uzmandan yardım almak sorunları daha kısa sürede ve etkili şekilde çözmemiz kendimiz ve çevremizdeki insanlar için en iyi çözüm. Burcu hanımda tercih edebileceğiniz en iyi uzmanlardan birisi tavsiye ederim

Danışan Ad, Soyad; T...

Destek Alınan Uzman: Uzman Psikolog Burcu Muşdal Çelebi

Merhaba, geçmişteki ağır travmatik etkilerden kurtulmak için doktor araştırmasına girdim ve Burcu Hanım ile tanıştık. Hayatımın merkezi haline gelmiş olan bu durumları nasıl çözeceğimi bilemiyordum. Öncelikle Burcu Hanım ile güzel bir enerji yakaladık. Ki gördüğünüzde siz de anlayacaksınız.Sonrasında EMDR ile çalıştık ve 2 aydır terapiye gidiyorum.Farkı görebiliyorum, görebiliyorlar. Hiç düşünmeden önerebileceğim bir doktordur kendisi. Kendinize bir şans tanıyın ve gidin tanışın.

Danışan Ad, Soyad; P, H

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Benim hikayem belime takilan platinlerden sonra olusan panik atak ve kaygi bozuklugu idi.Asli hanimla 6 aydir duzenli olarak emdr teknigini uyguladik .Bu zaman zarfinda ilk seanstan etkisini gorerek hic atak gecirmedim.HAstahaneye tasinmalarim bitti kendimi tanidim.Panik atagin kaygi bozuklugunun ya da herhangi psikolojik sikintilarin rahatlikla ustesinden gelinebilecegini gordum.Ayrica cinlerden kas agrilarindan disari cikamamaktan vb. bu rahatsizligi gecirenler neler hissettigimi cok iyi anlayacaktir.Hepsinden kurtuldum.Evet zorlu bir surecti ameliyat oncesi ve sonrasi ne kadar belimle ilgili agrim varsa tekrar takrar yasadim ama hepsi gecti .kendisine ne kadar tesekkur etsemde bikmadan tekrar tesekkur edecegim bir insan oldu. iyiki tanimisim iyiki destek almisim .Asli hanim isinin hakkini en guzel sekilde veriyor.herkese rahatlikla tavsiye edebilirim.korkularimdan kurtulup yolculuga bile rahatlikla cikar hale geldim.Hepsi onun sayesinde. Sag olun asli hanim...

Danışan Ad, Soyad: E, L

Destek Alınan Uzman: Uzman Psikolog Burcu Muşdal Çelebi

3.yıldır.evliyim cook sıkıntılar. Cektim ve benim için 3 yıl bomboş. Geçti hayata. Bakış. Açım. Hiç olmadı. Hep. Umutsuzdum. Taaa burcu. Hocamla . Tanışanakadar tavsiye. Ettği. Yöntemlerle. Atlattım. Cook. Şükür. Hala. İnanamıyorum. Ama. Yendimm. Burcu. Hocam. O. Samimiyetiyele. Ve. Cook. Güler. Yuzuyle beni. Motive. Etti. Benim. Gibi. Bayanlar asla. Geciştirmesinler. Ve. Zaman aşımına. Ugramasınlar Cook. Tesekürlerimi. İletiyorum. herkese tavsiye ediyorum.

Danışan Ad, Soyad: K, E

Destek Alınan Uzman: Uzman Psikolog Burcu Muşdal Çelebi

3 senelik evliyim ve vajinismustum. Bu süre içerisinde birçok kadın doğum ve cinsel terapi uzmanlarıyla görüştüm. Fakat hiçbirinde sorunuma çözüm bulamadım taki internetten araştırıp burcu hanımla tanışana kadar. Sıcak ve samimi tavrı, ilgisi ve beni doğru yönlendirmesi sayesinde 6 seansta sorunumu çözdüm çok şükür.:) hala inanamıyorum umudum tükendiği zamanda burcu hanım bana ışık oldu, ona çok teşekkür ederim.Burdan herkese burcu hanıma gitmesini tavsiye ediyorum, gerisini halloldu bilin.:) Sonsuz teşekkürler iyiki sizi tanıdım. Umudunuzu yitirmeyin ve lütfen ertelemeyin. Sevgiler.

Danışan Ad, Soyad: F,O

Destek Alınan Uzman: Uzman Psikolog Burcu Muşdal Çelebi

Burcu hanım çok içten, odasına girer girmez içinizi dinginleştiren, samimi ve huzur veren bir psikolog. Yaklaşık 5 aydır Emdr terapisi görmekteyim. Özgüven problemim kendi başıma aşamayacağım bir boyuttaydı. İki kişilik ortamlarda bile konuşmaya utanıp sıkılırken ve işimden kötü bir tecrübeyle ayrılmışken Burcu hanım imdadıma yetişti. Onun yardımı ve benim özverimle ( Önceden hiçbir şeyi başaramayacağıma tam inancım olduğu için bu kısmı söyleyemezdim:) ) şuan ki işyerimde müdürlük pozisyonuna yükseldim. İyileşmemi kendim ve çevrem çok net görebiliyorken bu terfi düzelmemin en somut kanıtı. Buradan bir defa daha teşekkür ediyorum kendisine. Tercih edebileceğiniz en iyi uzmanlardan biri olduğunu büyük bir iç rahatlığıyla söylüyorum.
Çocukluk travmalarım üzerinde çalışırken üzerime çöken ağırlık seansların devam etmesiyle kaybolup gitti. Omuzlarıma ağırlık ettiğim her şey uçtu sanki. Bu yüzden kendime yaptığım enbüyük iyilik Burcu hanımla karşılaşmak oldu diyebilirm.
Sevgilerimle..

Danışan Ad, Soyad: Ş,A

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Kliniğinize başvurmadan önce yaşadıklarımın ağırlığı altında iyice ezilmiştim ve gündelik yaşantım olumsuz yönde etkilenmeye başlamıştı. Terapi konusunda olumsuz bir düşüncem yoktu. Ancak elle tutulur, gözle görülür birşey olmadığı için ve kişiye özel bir şey olduğu için bir fikrim de yoktu. Neyseki bir karara vardım ve şanslıyım ki Aslı hanımla tanıştım. Kendisinin uyguladığı yöntem ve tavsiyeleri sonucunda kendimi buldum ve aslında hayatta yapılamayacak ve aşılamayacak hiçbir şeyin olmadığını gördüm. Hayat ileride ne gösterir bilmem ama şu an huzur tam yanı başımda. Aslı hanıma ve tüm ekibe teşekkürler

Danışan Ad, Soyad: İ, T

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Meme kanseriyim.Tedavimin kontrol kısmına geçtiğim,eşimden ayrı yaşadığım ve ayrılmayı düşündüğüm bir dönemde Aslı hanıma gittim.Kendimi geçirdiğim dönem boyunca güçlenmiş fakat duygusal anlamda zayıf ve yönünü biraz da şaşırmış hissettiğim bir dönemdi bu.3 ay gibi bir sürede kafa karışıklığımı giderip,eşimle ilişkimi toparlayıp ve neleri doğru yapıp,nasıl davranmam gerektiğini o kadar güzel çalıştık ki..Aslı hanıma buradan da çok teşekkür ediyorum.

Danışan Ad, Soyad: F, A

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Kendimi çaresiz hissettiğim bir anda tesadüfen buldum merkezi. Terapi hakkında çok fazla bilgi sahibi değildim ve nereden başlayabileceğimi bilemiyordum. Bu sebeple beni doğru kişiye yönlendirebileceklerini düşündüğüm için tercih etmiştim. Bu sayede Aslı Hanım'la tanıştım. Yaklaşık 1 senelik bir süreçte kendimdeki değişimi ben ve çevremdeki tüm yakınlarım fark etti. Sorun sandığım durumların altında yatan gerçek nedenleri sanırım Aslı Hanım ve bu süreç olmasaydı tüm hayatım boyunca fark edemezdim. Eğer benim gibi terapi deneyiminiz yoksa ve sorunlarınıza bir çözüm arıyorsanız, ilk beklediğiniz şey size birinin ne yapacağınızı söylemesi gerektiği oluyor. Aslı Hanım'la birlikte durumun hiçte öyle olmadığını tek bir sorun odaklı değil aslında hayata kendime çevreme bakışımın değişmesi gerektiğini öğrendim. Haftalar geçtikçe kendi kendime bile görebildiğim iyileşme, iyi hissedebilme durumu tekrar hayattan zevk almaya başladığımı hissetmemin verdiği mutluluk için ne kadar teşekkür etsem az. Bugüne kadar aldığım en iyi kararın terapi almak olduğunu çok rahatlıkla söyleyebilirim. Çaresiz hissettiğimde gidebileceğim ve bana bu hissi atlatabilmem sorunu çözebilmem için yol gösterebilecek birinin varlığını bilmek bile huzur verici. Hayat sandığım kadar zor değilmiş diyebiliyorum.

Danışan Ad, Soyad: Ö, M

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Kendimden, insanlardan, hayattan nefret ediyor, öfke dolu yaşıyordum. Kendime güvenmiyor, öğrenme ve anlamada sorunlar yaşadığımı sanıyordum. Aslında her şey yaşadığım travmalar yüzündenmiş. EMDR yöntemini duyup araştırdım ve şanslıyım ki Aslı hanım ile tanıştım. Şuan kaygılarımdan, öfke nöbetlerimden kurtulmuş, hafiflemiş, kendimi bulmuş hissediyorum. Bedenimiz gibi ruhumuz da hasta olabilir, ancak iyi ki Aslı hanım var deyip kendisini ziyaret ederek iyileşiyoruz:)

Danışan Ad, Soyad; Z, S

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Aslı hanıma 13 hafta gittik eşimle iletişim ve Ailevi problemlerimiz vardı her hafta konuları tek tek konuştuk Aslı hm benim ve eşimin olaylara bakış açımızı tamamen değiştirdi 21 yıllık evliliğimizde unuttuğumuz bir çok şeyi bize hatırlattı birbirimize zaman aýırmaya başladık yanlızca evliliğimizde değil herşeye karşı bakış açım değişti meğerse kendimi çoğu şeylere boşuna üzüyormuşum Oğlumun la da 1 seansta babasıyla ve kardeşiyle iletişimi düzeldi Aslı hm size çok Teşekkür ederim iyiki sizi bulmuşum . Aslı hanımı herkeze tavsiye ederim.

Yorumlarınız bize değer katacaktır...