DANIŞAN YORUMLARI

Danışanlarımızdan Gelen Tavsiye Yazıları

Danışan Ad, Soyad: K, E

Destek Alınan Uzman: Uzman Psikolog Burcu Muşdal Çelebi

3 senelik evliyim ve vajinismustum. Bu süre içerisinde birçok kadın doğum ve cinsel terapi uzmanlarıyla görüştüm. Fakat hiçbirinde sorunuma çözüm bulamadım taki internetten araştırıp burcu hanımla tanışana kadar. Sıcak ve samimi tavrı, ilgisi ve beni doğru yönlendirmesi sayesinde 6 seansta sorunumu çözdüm çok şükür.:) hala inanamıyorum umudum tükendiği zamanda burcu hanım bana ışık oldu, ona çok teşekkür ederim.Burdan herkese burcu hanıma gitmesini tavsiye ediyorum, gerisini halloldu bilin.:) Sonsuz teşekkürler iyiki sizi tanıdım. Umudunuzu yitirmeyin ve lütfen ertelemeyin. Sevgiler.

Danışan Ad, Soyad: F,O

Destek Alınan Uzman: Uzman Psikolog Burcu Muşdal Çelebi

Burcu hanım çok içten, odasına girer girmez içinizi dinginleştiren, samimi ve huzur veren bir psikolog. Yaklaşık 5 aydır Emdr terapisi görmekteyim. Özgüven problemim kendi başıma aşamayacağım bir boyuttaydı. İki kişilik ortamlarda bile konuşmaya utanıp sıkılırken ve işimden kötü bir tecrübeyle ayrılmışken Burcu hanım imdadıma yetişti. Onun yardımı ve benim özverimle ( Önceden hiçbir şeyi başaramayacağıma tam inancım olduğu için bu kısmı söyleyemezdim:) ) şuan ki işyerimde müdürlük pozisyonuna yükseldim. İyileşmemi kendim ve çevrem çok net görebiliyorken bu terfi düzelmemin en somut kanıtı. Buradan bir defa daha teşekkür ediyorum kendisine. Tercih edebileceğiniz en iyi uzmanlardan biri olduğunu büyük bir iç rahatlığıyla söylüyorum.
Çocukluk travmalarım üzerinde çalışırken üzerime çöken ağırlık seansların devam etmesiyle kaybolup gitti. Omuzlarıma ağırlık ettiğim her şey uçtu sanki. Bu yüzden kendime yaptığım enbüyük iyilik Burcu hanımla karşılaşmak oldu diyebilirm.
Sevgilerimle..

Danışan Ad, Soyad: Ş,A

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Kliniğinize başvurmadan önce yaşadıklarımın ağırlığı altında iyice ezilmiştim ve gündelik yaşantım olumsuz yönde etkilenmeye başlamıştı. Terapi konusunda olumsuz bir düşüncem yoktu. Ancak elle tutulur, gözle görülür birşey olmadığı için ve kişiye özel bir şey olduğu için bir fikrim de yoktu. Neyseki bir karara vardım ve şanslıyım ki Aslı hanımla tanıştım. Kendisinin uyguladığı yöntem ve tavsiyeleri sonucunda kendimi buldum ve aslında hayatta yapılamayacak ve aşılamayacak hiçbir şeyin olmadığını gördüm. Hayat ileride ne gösterir bilmem ama şu an huzur tam yanı başımda. Aslı hanıma ve tüm ekibe teşekkürler

Danışan Ad, Soyad: İ, T

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Meme kanseriyim.Tedavimin kontrol kısmına geçtiğim,eşimden ayrı yaşadığım ve ayrılmayı düşündüğüm bir dönemde Aslı hanıma gittim.Kendimi geçirdiğim dönem boyunca güçlenmiş fakat duygusal anlamda zayıf ve yönünü biraz da şaşırmış hissettiğim bir dönemdi bu.3 ay gibi bir sürede kafa karışıklığımı giderip,eşimle ilişkimi toparlayıp ve neleri doğru yapıp,nasıl davranmam gerektiğini o kadar güzel çalıştık ki..Aslı hanıma buradan da çok teşekkür ediyorum.

Danışan Ad, Soyad: F, A

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Kendimi çaresiz hissettiğim bir anda tesadüfen buldum merkezi. Terapi hakkında çok fazla bilgi sahibi değildim ve nereden başlayabileceğimi bilemiyordum. Bu sebeple beni doğru kişiye yönlendirebileceklerini düşündüğüm için tercih etmiştim. Bu sayede Aslı Hanım'la tanıştım. Yaklaşık 1 senelik bir süreçte kendimdeki değişimi ben ve çevremdeki tüm yakınlarım fark etti. Sorun sandığım durumların altında yatan gerçek nedenleri sanırım Aslı Hanım ve bu süreç olmasaydı tüm hayatım boyunca fark edemezdim. Eğer benim gibi terapi deneyiminiz yoksa ve sorunlarınıza bir çözüm arıyorsanız, ilk beklediğiniz şey size birinin ne yapacağınızı söylemesi gerektiği oluyor. Aslı Hanım'la birlikte durumun hiçte öyle olmadığını tek bir sorun odaklı değil aslında hayata kendime çevreme bakışımın değişmesi gerektiğini öğrendim. Haftalar geçtikçe kendi kendime bile görebildiğim iyileşme, iyi hissedebilme durumu tekrar hayattan zevk almaya başladığımı hissetmemin verdiği mutluluk için ne kadar teşekkür etsem az. Bugüne kadar aldığım en iyi kararın terapi almak olduğunu çok rahatlıkla söyleyebilirim. Çaresiz hissettiğimde gidebileceğim ve bana bu hissi atlatabilmem sorunu çözebilmem için yol gösterebilecek birinin varlığını bilmek bile huzur verici. Hayat sandığım kadar zor değilmiş diyebiliyorum.

Danışan Ad, Soyad: B, K

Destek Alınan Uzman: Nil Pınar Budak

2 sene önce enkaz halinde girdiğim odadan, özlediğim eski benle çıkmamı sağlayan; müthiş terapist.

Danışan Ad, Soyad: Ö, M

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Kendimden, insanlardan, hayattan nefret ediyor, öfke dolu yaşıyordum. Kendime güvenmiyor, öğrenme ve anlamada sorunlar yaşadığımı sanıyordum. Aslında her şey yaşadığım travmalar yüzündenmiş. EMDR yöntemini duyup araştırdım ve şanslıyım ki Aslı hanım ile tanıştım. Şuan kaygılarımdan, öfke nöbetlerimden kurtulmuş, hafiflemiş, kendimi bulmuş hissediyorum. Bedenimiz gibi ruhumuz da hasta olabilir, ancak iyi ki Aslı hanım var deyip kendisini ziyaret ederek iyileşiyoruz:)

Danışan Ad, Soyad; Z, S

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler

Aslı hanıma 13 hafta gittik eşimle iletişim ve Ailevi problemlerimiz vardı her hafta konuları tek tek konuştuk Aslı hm benim ve eşimin olaylara bakış açımızı tamamen değiştirdi 21 yıllık evliliğimizde unuttuğumuz bir çok şeyi bize hatırlattı birbirimize zaman aýırmaya başladık yanlızca evliliğimizde değil herşeye karşı bakış açım değişti meğerse kendimi çoğu şeylere boşuna üzüyormuşum Oğlumun la da 1 seansta babasıyla ve kardeşiyle iletişimi düzeldi Aslı hm size çok Teşekkür ederim iyiki sizi bulmuşum . Aslı hanımı herkeze tavsiye ederim.

Danışan Ad, Soyad; E, G

Destek Alınan Uzman: Uzman Klinik Psikolog Duygu Kuzu

Terapi sayesinde bakış açımı değiştirerek kendimin farkına varabildim özgüvenim yerine geldi bana fazlasıyla katkı sağladı terapi.Bu sürecin sonunda kendimi daha iyi hissediyorum,korkularımdan paniklerimden uzaklaşmış bir bireye dönüşebildim.bu süreçte bana yardım ve desteklerini esirgemeyen bu zorlu durumu aşmam da yönlendirici ve yol gösterici olan duygu hanıma teşekkür ederim.